Srpnový last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive
17.8.2023

Srpnový last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive

8 990

O této nabídce

Řecký ostrov Zakynthos je v kurzu. Zatímco v pondělí jsme vám přinesli doslova ultra last minute tip na zájezd z Prahy, dnes pro vás máme analogickou nabídku s jediným rozdílem. Odlet je alokován do Brna (BRQ) a připadá na zítřejší časné ranní hodiny (05:40). Využijte last minute nabídku cestovní kanceláře Čedok a ulovte si zájezd na Zakynthos za 8 990 Kč. Balíček obsahuje zpáteční letenku z Brna na přímých charterových letech operovaných aerolinkou Smartwings, týdenní pobyt ve tříhvězdičkovém hotelu a stravování formou all inclusive.

Dovolená na Zakynthosu

Milujete tichou přírodu, historii, dobré jídlo a divoký noční život? Vydejte se na Zakynthos! Splní vše a ještě vám vyrazí dech. Poprvé bílými oblázky posetou pláží Navagio s průzračným tyrkysovým mořem. Podruhé Modrými jeskyněmi na severu, kde světlo mezi stěnami rozehrává s barvou moře úžasnou stínohru. Potřetí v Laganas, nejrušnější části ostrova, kde se tančí, zpívá, popíjí rakije a pojídá spetsofai – směs klobás, paprik a rajčat až do rána, kdy se zde dají pozorovat karety obrovské! A počtvrté, až navštívíte město Zakynthos s kostelem svatého Dionýsa – patrona ostrova, Byzantským muzeem a Bohali – místem s fantastickým výhledem na zapadající slunce!

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:
    • 18. 8. -> Brno – Zakynthos -> 05:40 – 08:55
    • 25. 8. -> Zakynthos – Brno -> 09:45 – 11:05
  • Hotely:
    • 3* Hotel Zakynthos za 8 990 Kč (all inclusive)

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Brna s all inclusive za 8 990 Kč

Srpnový last minute zájezd z Brna na Zakynthos s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Zakynthos (ZTH)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)