Ultra LM zájezd z Prahy na Zakynthos s all inclusive
14.8.2023

Ultra LM zájezd z Prahy na Zakynthos s all inclusive

8 990

O této nabídce

Flexibilním cestovatelů, kteří si dokáží sbalit batoh během pár okamžiků, nahrává aktuální doprodej kapacity cestovní kanceláře Čedok na zítřejším charterovém letu z Prahy (PRG) na řecký ostrov Zakynthos (ZTH). Zpáteční letenky na přímých letech operovaných aerolinkou Smartwings, týdenní pobyt ve 3* Hotelu Zakynthos na východním pobřeží ostrova a stravování formou all inclusive – to vše obsahuje balíček aka „LM zájezd z Prahy na Zakynthos“ za 8 990 Kč.

K Jónskému moři na Zakynthos

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou Zakynthosu! Je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Azurově modrá je voda v Modrých jeskyních, ke kterým se dostanete lodí a koupat se tu můžete s jejich obyvateli – středomořskými tuleni. Zlatě se ve dne třpytí maják Keri, ke kterému se na západy slunce sjíždějí lidé z celého ostrova. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Hnědé je i dno vyschlého jezera v Limni Keri, jehož močály jsou útočištěm vzácných druhů ptáků. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Zakynthos!

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:
    • 15. 8. -> Praha – Zakynthos -> 01:55 – 05:20
    • 22. 8. -> Zakynthos – Praha -> 06:10 – 07:40
  • Hotely:
    • 3* Hotel Zakynthos za 8 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Zakynthos za 8 990 Kč

Ultra LM zájezd z Prahy na Zakynthos s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Zakynthos (ZTH)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)