Srpnové letenky na řecký ostrov Rhodos z Prahy
21.7.2021

Srpnové letenky na řecký ostrov Rhodos z Prahy

1 486

O této nabídce

Nízkonákladový dopravce Ryanair přidal do svého rezervačního systému další srpnové rotace na vybraných linkách. Jednou z takových je i ta z Prahy na řecký ostrov Rhodos. Ryanair tam bude během druhé poloviny letních prázdnin kromě středy a neděle létat také v úterý. A právě na nově přidaných úterních rotacích pořídíte aktuálně nejlevnější letenky na Rhodos. Zpáteční letenky z Prahy na Rhodos za 1 486 Kč ulovíte prakticky v jakékoliv srpnové kombinace s odletem i návratem v úterý.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní AG test ne starší 48 hodin;
 • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (platný 180 dnů od prvního pozitivního testu).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do oranžové kategorie.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: srpen 2021
 • Termíny:
  • 3. – 10. 8. za 1 590 Kč
  • 10. – 17. 8. za 1 486 Kč
  • 17. – 24. 8. za 1 486 Kč
  • 24. – 31. 8. za 1 486 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Rhodos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Ceny na Rhodosu nejsou během letošního léta vysoké  např. takovýto skvěle hodnocený apartmán blízko pláže v oblíbeném letovisku Faliraki můžete rezervovat za 600 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Rhodos bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letních prázdnin je ovšem třeba počítat s lehce vyššími cenami pronájmu – např. v příkladovém termínu vyjde kára na cca 1 300 Kč/den. 

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 486 Kč

Srpnové letenky na řecký ostrov Rhodos z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)