Spojené arabské emiráty z Prahy za pár korun
1.9.2021

Spojené arabské emiráty z Prahy za pár korun

5 717

O této nabídce

Láká vás svět orientu? Zarezervujte si letenky na tento podzim z Prahy na letiště Šardžá nedaleko Dubaje. Poletíte na křídlech aerolinky Air Arabia, a to za pouhých 5 717 Kč! I když Šardžá toho má samo o sobě hodně co nabídnout – od honosných mešit přes muzea historie a islámu až po tržiště s parfémy, šperky a suvenýry – Šardžá je považováno především za vstupní bránu do Dubaje, která se nachází jen 30 minut jízdy taxi z centra Šardžá.

Luxusní závoj Arábie

Dubaj se pyšní mnoha známými nej – nejvyšší budovou světa, sedmihvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, krytou sjezdovkou a obřím akváriem. Dubaj nabízí ale i autentické kulturní zážitky – nejchutnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu ani stopy, pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Noční život je tu divoký, zábava pokračuje až do svítání. Dubaj si luxusně užijte, ať už si na luxusu potrpíte, nebo nikoliv.

Levné letenky do Šardžá

 • Rezervujte: přes web Airarabia.com
 • Zavazadla: příruční zavazadlo
 • Dostupnost: září – říjen 2021
 • Termíny:
  • 22. 9. – 26. 9. za 5 717 Kč
  • 25. 9. – 29. 9. za 5 717 Kč
  • 25. 9. – 9. 10. za 5 717 Kč
  • 26. 9. – 9. 10. za 5 717 Kč
  • 2. 10. – 10. 10. za 5 717 Kč
  • 6. 10. – 13. 10. za 5 717 Kč
  • 9. 10. – 16. 10. za 5 717 Kč
  • 13. 10. – 16. 10. za 5 717 Kč

a mnoho dalších…

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky tarifu

V ceně letenky je zahrnuta přeprava příručního zavazadla o rozměrech nejvýše 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti až 10 kg, přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku. Na letenky s odletem do 30. září 2021 se vztahuje bezplatné pojištění pokrývající karanténu a léčbu nemoci COVID-19 v případě nakažení koronavirem v zahraničí.

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Před odletem do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, další test je nutné podstoupit po příletu na letiště v Šardžá, tento test je bezplatný. Doklad o očkování nebo o prodělání nemoci není arabskou protistranou za účelem cestování uznáván. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cesty změnit. Aktuální podmínky návratu ze Spojených arabských emirátů do ČR naleznete v našem článku.

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Šardžá naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Šardžá z Prahy za 978,76 AED / 5 717 CZK

Spojené arabské emiráty z Prahy za pár korun

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Arabia

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)