Split z Vídně v závěru sezóny za pár korun
7.9.2023

Split z Vídně v závěru sezóny za pár korun

od 564

O této nabídce

Ideální destinací, kde si užít babí léto, je Chorvatsko. Co třeba takový Split z Vídně? U aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky do Dalmácie v závěru sezóny, jejichž cena začíná na 564 Kč. Za pár kaček si do Chorvatska zaletíte například v termínu od 4. do 11. října, další termíny jsou k mání od poloviny září do poloviny října. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu přes stránky dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení členství.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 755 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 728 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Babí léto v Chorvatsku

Splitská riviéra se táhne členitým chorvatským pobřežím. Pláže Jadranského moře jsou tu lemovány vůní borovic, ale i výbornými restauranty, kavárnami a obchůdky. Samotný Split pak vábí turisty na bohatou kulturu a historii, Diokleciánův palác se svými mramorovými sloupy a k nebi se tyčící zvonicí vás naprosto uchvátí. Trajektem obeplujte dalmátské ostrovy, slunný Hvar kvete levandulemi a ostrov Korčula se schovává za vysokými hradbami. Vydejte se také na celodenní výlet za proslulými Plitvickými jezery, bez kochání se krásou této kaskády průzračných jezírek nemůže být návštěva Chorvatska kompletní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte dechberoucí okolí Splitu díky půjčenému autu. To si pohodlně zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 262 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Do Chorvatska již nepotřebujete žádné očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 564 Kč
Split z Vídně v závěru sezóny za pár korun


Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)