Španělsko: Santander v Kantábrii z Vídně
14.10.2021

Španělsko: Santander v Kantábrii z Vídně

1 137

O této nabídce

Máme tady tip na levné letenky do trochu netradiční a opomíjené evropské destinace – španělského Santanderu. Zpáteční letenky na trase Vídeň – Santander ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 1 137 Kč. Za velice podobnou cenu se na sever Španělska můžete vydat prakticky na jakýkoliv prodloužený víkend (od pátku do pondělí) během listopadu. Vyrazte prozkoumat hornatý region Kantábrie, zaposlouchejte se do šumu Atlantiku na pobřežních útesech nebo vyrazte do sousedního Baskicka a navštivte město Bilbao.

Podmínky pro cestování

Cesta na Santanderu

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří ČR i Rakousko, je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko je nyní zařazeno do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na první nocleh v Santanderu je tento skromný Hospedaje Magallanes se skvělým hodnocením za 495 Kč/os./noc. Vyšší komfort a snídani v ceně nabídne tento Hotel Picos de Europa za 788 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Kantábrii vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Bilbaa v sousedním Baskicku. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vás vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Santanderu za 1 137 Kč

Španělsko: Santander v Kantábrii z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)