Španělsko: ostrov Menorca z Vídně v červnu a červenci
29.4.2021

Španělsko: ostrov Menorca z Vídně v červnu a červenci

517

O této nabídce

Baleárské ostrovy nejsou jen všem dobře známá a oblíbená Mallorca, ale i menší ostrovy Menorca a Ibiza. A náš dnešní tip poukazuje právě na levné letenky z Vídně na ostrov Menorca. Zpáteční letenky na přelomu června a července pořídíte u Wizz Airu za naprosto skvělou cenu 517 Kč. Několik dalších termínových kombinací v červnu a červenci pak ulovíte za ceny nižší jedné tisícikoruny. Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam.

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Baleárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Baleáry, vč. ostrova Menorca, se nyní nachází v oranžové kategorii, ovšem do termínu vaší cesty se může jejich postavení ještě změnit. Pokud by pozice ostrova Menorca zůstala nezměněna, postačí vám pro návrat vyplněný příjezdový formulář a antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) s negativním výsledkem. Test na Menorce můžete podstoupit např. v tomto nemocničním zařízení.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – srpen 2021
 • Termíny:
  • 20. – 27. 6. za 724 Kč (bez WDC 1 241 Kč)
  • 27. 6. – 4. 7. za 517 Kč (bez WDC 1 034 Kč)
  • 8. – 15. 7. za 646 Kč (bez WDC 1 163 Kč)
  • 11. – 18. 7. za 853 Kč (bez WDC 1 370 Kč)
  • 29. 7. – 5. 8. za 1 138 Kč (bez WDC 1 629 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Menorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Byť je Menorca nevelkým ostrovem, mohla by se vám na pár dní hodit vlastní kára. Ceny ale bohužel nejsou tak příznivé jako na sousední Mallorce. Přehled dostupných auťáků v termínu vašeho výletu naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 517 Kč

Španělsko: ostrov Menorca z Vídně v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)