Španělsko: ostrov Menorca v létě i během podzimu
23.6.2020

Španělsko: ostrov Menorca v létě i během podzimu

664

O této nabídce

Dva týdny uplynuly od doby, kdy maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air rozšířil svou nabídku letů z vídeňského letiště Schwechat. Mezi nově obsluhované destinace se zařadila dvojice měst „od B“ – Bukurešť a Barcelona, a dvojice středomořských ostrovů – španělská Menorca a řecké Santorini. Provoz na všech 4 nových linkách bude zahájen v polovině července a cestovatelé se tak na parádní ceny mohou těšit již během tohoto léta. O akčních letenkách na Santorini za 1 329 Kč jsme vás informovali před několika hodinami. Za skvělou cenu však pořídíte i letenky na Menorcu. Linka z Vídně bude obsluhována 2x týdně (pondělí a pátek), což vybízí i ke kratším cestám na prodloužený víkend.

Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně na Menorcu jsou sice dostupné až na začátku října, a to za 664 Kč. Ovšem zkrátka nepřijdou ani ti, kteří by se na tuto „menší sestru známější Mallorcy“ rádi vypravili již během letních prázdnin. Dostatek termínů za lákavé ceny je v rezervačním systému aerolinky dostupný i během července a srpna. Členové Wizz Air Discount Clubu za ně nezaplatí ani tisícovku a ostatní sáhnou do peněženky jen trochu hlouběji. Pokud ale budete cestovat alespoň ve dvojici, nynější nákup tohoto členství se vám vyplatí již při druhé cestě (+ každé další) s tímto dopravcem.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 24. 7. za 1 064 Kč (bez WDC za 1 597 Kč)
  • 24. – 31. 7. za 931 Kč (bez WDC za 1 464 Kč)
  • 27. 7. – 3. 8. za 931 Kč (bez WDC za 1 464 Kč)
  • 14. – 21. 8. za 1 064 Kč (bez WDC za 1 597 Kč)
  • 28. – 31. 8. za 931 Kč (bez WDC za 1 464 Kč)
  • 4. – 11. 9. za 1 064 Kč (bez WDC za 1 597 Kč)
  • 5. – 12. 10. za 664 Kč (bez WDC za 1 198 Kč)

Ubytování

Při hledání bydla na ostrově Menorca se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

Autopůjčovna

Byť je Menorca menší než sousední Mallorca, i zde se vám vyplatí půjčení vlastní káry. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si auťák dle svého gusta.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 664 Kč

Španělsko: ostrov Menorca v létě i během podzimu

Náhled letenky z Vídně na Menorcu o letních prázdninách za 931 Kč

Španělsko: ostrov Menorca v létě i během podzimu

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)