Španělsko: Alicante, Malaga a Castellón z Vídně o letních prázdninách
5.6.2020

Španělsko: Alicante, Malaga a Castellón z Vídně o letních prázdninách

558

O této nabídce

Stýská se vám po slunném podnebí, písečných pláží a průzračném moři? Pokud ano, už nemusíte nadále truchlit. Vydejte se z Vídně okusit letní Španělsko již od 558 Kč. V nabídce naleznete letenky do Alicante, Malagy nebo třeba Castellónu. Tuto dnešní akci (20% sleva na letenky) uspořádala aerolinka Wizz Air. Na nejlevnější cenu letenky tedy dosáhnete pouze tehdy, jste-li členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud ne, budete si muset pár stovek připlatit. Doporučujeme však o členství zapřemýšlet, jelikož akčních letenek stále přibývá a vlastnit členství se opravdu vyplatí. V ceně tarifu se nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních 40 x 25 x 20 cm. S koupí letenek dlouho neváhejte, tato akce platí pouze dnes 5. června nebo do vyprodání míst. 

Ačkoliv Španělsko patří mezi nejhůře zasažené země Evropy koronavirovou pandemií, stejně jako další země otevírá i Španělsko své hranice zahraničním turistům. Od  1. července se nebudete muset po příletu podrobovat karanténě ani testům. To stejné platí i při návratu domů.

Je libo Andalusie?

Slunná Andalusie je jiná než zbytek Španělska, je prostě svá. Evropská kultura se tam mísí s kouzlem afrických království a místní žijí jak kdyby v jiné časové realitě. Bílé vesničky se schovávají za listy olivovníků, vysoké kopce jsou zarostlé hustými lesy a nekonečné pláže lemují pobřeží Středozemního moře i Atlantiku. Navštivte Sevillu pulzující vášnivým flamencem, nádhernou Málagu zdobenou pomerančovníky i Granadu, klenot celé Andalusie. Její ulice voní tabákem vodních dýmek a k nebi tam ční Alhambra, její rozkvetlé zahrady a orientální architekturu si naprosto zamilujete.

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o maximálních 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – srpen 2020
 • Termíny:
  • Vídeň – Alicante
   • 2. – 9. červenec za 824 Kč (1 249 Kč bez WDC)
   • 4. – 11. srpen za 930 Kč (1 249 Kč bez WDC)
  • Vídeň – Malaga
   • 22. – 29. červenec za 717 Kč (1 143 Kč bez WDC)
   • 3. – 6. srpen za 558 Kč (983 Kč bez WDC)
  • Vídeň – Castellón
   • 3. – 10. červenec za 717 Kč (1 141 Kč bez WDC)
   • 3. – 14. srpen za 717 Kč (1 141 Kč bez WDC)

Ubytování

Ačkoliv do prvních dat odletů nezbývá příliš dní, i přes to doporučujeme s rezervací ubytování sečkat a sledovat místní vývoj situace, popřípadě rezervovat ta ubytování, jež nabízí zrušení rezervace zdarma. Tu v Alicante nabízí například tento hotel Ibis přímo u pláže za 585 Kč/os./noc nebo v Malaze tento hotel Sur za 989 Kč/os./noc. Přehled nejlepších noclehů najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pro poznání toho pravého Španělska doporučujeme zapůjčit si káru. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Alicante 824 Kč

Španělsko: Alicante, Malaga a Castellón z Vídně o letních prázdninách

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Malagy za 558 Kč

Španělsko: Alicante, Malaga a Castellón z Vídně o letních prázdninách

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Castellónu za 717 Kč

Španělsko: Alicante, Malaga a Castellón z Vídně o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)