Španělská Kantábrie: z Vídně do Santanderu v květnu/červnu
6.5.2024

Španělská Kantábrie: z Vídně do Santanderu v květnu/červnu

od 651

O této nabídce

Vyslyš volání oceánu, využij ultra levných letenek od letecké společnosti Ryanair a vzhůru do španělské Kantábrie. Zpáteční leteky z Vídně (VIE) do Santanderu (SDR) v rezervačním systému dopravce ulovíš za skvělé ceny od 651 Kč – např. v termínu od 14. do 19. května. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny je poté k dispozici poměrně dost termínů během druhé poloviny května a na začátku června. Linka je dopravcem obsluhována 2× týdně (úterý a neděle).

Veškeré informace o letišti v Santanderu (SDR), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: květen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 19. 5. za 651 Kč
  • 14. – 21. 5. za 1 015 Kč
  • 21. – 26. 5. za 1 104 Kč
  • 21. – 28. 5. za 968 Kč
  • 28. 5. – 2. 6. za 954 Kč
  • 4. – 9. 6. za 1 268 Kč
  • 4. – 11. 6. za 1 314 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zaleťsi do Kantábrie

Pro svou polohu na severu Španělska je Kantábrie jedním z nejméně navštěvovaných španělských regionů, a přitom toho tolik nabízí – od hlavního města Santander, přes 220 km nádherných pobřežních scenérií a více než 90 perfektních pláží až po jeskyni Altamiru jakožto jeden z nejlepších příkladů pravěkého umění s těmi nejstaršími jeskynními malbami sahajícími až do doby 35 000 let před naším letopočtem. Navštivte také malé historické městečko Santillana del Mar, na chvilku se přeneste do Barcelony u Gaudího díla El Capricho a několik dnů si vyhraďte na návštěvu hlavního kantabrijského města Santander. V Santanderu naleznete kromě památek jako Palacio de la Magdalena a Catedral de la Asunción také zbrusu novou galerii Centro Botín vystavující mimo jiné díla Francisca de Goyi i sbírku moderního umění. Ochutnat chutě a vůně regionu pak můžete na tržišti Mercado La Esperanza, nejtypičtějšími pokrmy jsou fazolový cocido montañés a jogurtový dezert quesada pasiega. Po chvíli v tomhle méně vyhledávaném koutu Španělska zjistíte, že možná nemá tak slavné památky jako Madrid ani tak slunečné počasí jako andaluská Málaga, co mu ale nechybí je osobitý šmrnc, dobré jídlo a pití a panenská příroda.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z pobytu ve španělské Kantábrii vytěžíš jedině s půjčeným auťákem. Projeď pobřeží Biskajského zálivu, zamiř do kopců ve vnitrozemí nebo to otoč až do Bilbaa v sousedním Baskicku. Širokou nabídku vozů najdeš v naší autopůjčovně. Týdenní pronájem malého vozu tě vyjde na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně do Santanderu za 651 Kč

Španělská Kantábrie: z Vídně do Santanderu v květnu/červnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)