Španělská Ibiza z Prahy během letních prázdnin
29.6.2021

Španělská Ibiza z Prahy během letních prázdnin

2 840

O této nabídce

Táhne vás to ke Středozemnímu moři a nejraději byste se již viděli někde na pláži ve výhni slunečních paprsků? Německá aerolinka Lufthansa pro vás má levné letenky na španělský ostrov Ibiza. Zpáteční letenky z Prahy na Ibizu za 2 840 Kč můžete pořídit během letních prázdnin. Dostupných je hned několik termínů a vždy se jedná o týdenní pobyt (pátek – pátek). Cestou tam i zpět vás čeká jeden pohodlný přestup na letiště ve Frankfurtu.

Před samotnou koupí letenek se ale nezapomeňte podívat i na dodatečné služby jako ubytování či autopůjčovna (viz kapitoly níže), neboť Ibiza se během letních prázdnin neřadí mezi ty zcela nejlevnější destinace…

Podmínky pro cestování

Nově můžeme z České republiky cestovat do Španělska naprosto volně! Žádné testy, žádné doklady o očkování či prodělání nemoci. Jedinou povinností před cestou bude vyplnění zdravotnického formuláře.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou navíc zařazeny do zelené kategorie zemí = návraty do ČR bez jakýchkoliv podmínek! 

Vzhledem k cestě s německou aerolinkou Lufthansa a tranzitem na letišti ve Frankfurtu je ovšem třeba splnit také „německé podmínky“. A právě ty budou pro cestu zásadní! Před cestou tam i zpět je nutné předložit některý z následujících dokumentů: negativní test (ne starší 48 hodin), potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce) nebo doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 28 dnů – 6 měsíců před vstupem do země).

Proč vyrazit na ostrov Ibiza?

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o vaši zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáte žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžete dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Ibiza se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná).

Ibiza se řadí mezi nákladnější destinace z pohledu cen ubytování. Levnější hotely vychází během letních prázdnin na cca 1 200 Kč/os./noc. Mrkněte např. na tento skvěle hodnocený Hostal Marí na západním pobřeží ostrova za 1 116 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem na Ibize bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během hlavní turistické sezony je ale potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se pohybují kolem 14 tisíc Kč za týden (v příkladovém termínu). Pokud se vám zdá cena neúměrně vysoká, zvládnete to na Ibize i bez auťáku. 

Náhled letenky z Prahy na Ibizu za 2 840 Kč

Španělská Ibiza z Prahy během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)