Španělská Andalusie: přímé lety z Prahy do Malagy se Smartwings
11.11.2023

Španělská Andalusie: přímé lety z Prahy do Malagy se Smartwings

3 453

O této nabídce

Konkurenční prostředí, které od začátku platnosti zimního letového řádu panuje díky návratu Ryanairu na trase z Prahy (PRG) do Malagy (AGP), přimělo snížit ceny také dlouhodobého hegemona na této lince – tuzemskou aerolinku Smartwings. V její aktuální nabídce pořídíte zpáteční letenky na přímých letech z Prahy do Malagy za 3 453 Kč. Díky každodennímu provozu spojení je za inzerovanou cenu k dispozici také solidní výběr z termínů od druhé poloviny listopadu do začátku února. Oproti cestě s irskou nízkonákladovkou bude bonusem také možnost bezplatně přepravit klasické palubní zavazadlo

Veškeré informace o letišti v Malaze (AGP), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během listopadu a prosince vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 3 453 Kč

Španělská Andalusie: přímé lety z Prahy do Malagy se Smartwings


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)