Španělská Andalusie: Málaga z Prahy na spoustu termínů
10.4.2024

Španělská Andalusie: Málaga z Prahy na spoustu termínů

3 537

O této nabídce

Navštivte malebný jih Španělska a také opice na Gibraltaru na křídlech tuzemské aerolinky Smartwings, která svádí boj o cestující se svojí nízkonákladovou konkurencí. Město Málaga je dostupné na přímém letu z Prahy na spoustu termínů od května do října (vyjma letních prázdnin), což je ideální období k výletu do temperamentní Andalusie. Zpáteční letenky pořídíte za 3 537 Kč, a to například v termínu od 6. do 12. června.

Aerolinka Smartwings umožňuje přepravu kabinového zavazadla o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm. Pokud si s sebou potřebujete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Plus, kdy ho máte v ceně. Vyjdou vás na 4 823 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zažijte Andalusii

Slunná Andalusie je jiná než zbytek Španělska, je prostě svá. Evropská kultura se tam mísí s kouzlem afrických království a místní žijí jak kdyby v jiné časové realitě. Bílé vesničky se schovávají za listy olivovníků, vysoké kopce jsou zarostlé hustými lesy a nekonečné pláže lemují pobřeží Středozemního moře i Atlantiku. Navštivte Sevillu pulzující vášnivým flamencem, nádhernou Málagu zdobenou pomerančovníky i Granadu, klenot celé Andalusie. Její ulice voní tabákem vodních dýmek a k nebi tam ční Alhambra, její rozkvetlé zahrady a orientální architekturu si naprosto zamilujete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Málaze auto a vydejte se na průzkum celého regionu a dalších malebných měst. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 459 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 3 537 Kč
Španělská Andalusie: Málaga z Prahy na spoustu termínů

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Španělsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Malaga - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)