Smartwings bojují s Ryanairem na lince z Prahy do Malagy
8.10.2021

Smartwings bojují s Ryanairem na lince z Prahy do Malagy

1 291

O této nabídce

Tuzemská aerolinka Smartwings začala v tomto týdnu prodávat letenky za stokorunové částky, což je v jejím podání věc skutečně nezvyklá. Za nízkými cenami stoji její konkurenční boj na na lince z Prahy do Malagy, kde se o zákazníky přetahuje s Ryanairem. A nutno podotknout, že si nevede vůbec zle. Co se týče letenek na podzimní termíny, tak dokonce v leckterých případech vychází levněji než právě jeho irský nízkonákladový konkurent.

Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky pořídíte za 1 840 Kč, a to zejména na čtvrtečních rotacích v listopadu (ve čtvrtek totiž na trase operuje taktéž Ryanair). Za totožnou cenu si ale na jih Španělska můžete zaletět také ve vybrané pondělky či pátky. Přehled všech dostupných termínů naleznete tradičně v našem kalendáři.

NÁŠ TIP: Vyzrajte na rezervační systém aerolinky a ušetřete několik stokorun. Pokud namísto zpáteční letenky zakoupíte dvě letenky jednosměrné (z Prahy do Malagy a posléze z Malagy do Prahy), vyjde vás celková cena spojení z Prahy do Malagy a zpět na krásných 1 291 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Malagy

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i část ČR (Praha a Moravskoslezský kraj), je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko je nyní zařazeno do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech. V příkladové termínu vyjde týdenní pronájem malého vozu na cca 2,5 tisíce Kč.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Malagy za 1 840 Kč

Smartwings bojují s Ryanairem na lince z Prahy do Malagy

Náhled jednosměrné letenky z Prahy do Malagy za 689 Kč

Smartwings bojují s Ryanairem na lince z Prahy do Malagy

Náhled jednosměrné letenky z Malagy do Prahy za 602 Kč

Smartwings bojují s Ryanairem na lince z Prahy do Malagy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)