Skotsko z Prahy: dubnové letenky do Edinburghu
28.3.2022

Skotsko z Prahy: dubnové letenky do Edinburghu

1 003

O této nabídce

Díky levném letenkám Ryanairu je Skotsko z Prahy dostupné za skvělé ceny! Irský nízkonákladový dopravce zlevnil dubnové letenky z Prahy do Edinburghu a vy se tak můžete vydat objevovat krásy skotské přírody! Nejlevnější letenky z Prahy do Edinburghu pořídíte již s odletem tento pátek, a to za 1 003 Kč! V cenových hladinách pohybujících se mezi 1 a 2 tisíci Kč ulovíte daleko více termínů po čas měsíce dubna. A za velmi zajímavou cenu pořídíte také výlet přes velikonoční svátky (od 13. do 20. dubna).

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska již není třeba předkládat žádné formuláře, žádné testy ani žádné certifikáty. Cestování do Skotska je od 18. března 2022 „jako dřív“.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Skotska?

Skotsko opředené tajemstvím, historie budící zvědavost. Divoké scenérie údolí, kopců a jezer, krajina posetá zříceninami hradů. Okolí je opuštěné, zatažená obloha neláká k životu. Jen ovce se sem tam pasou na zelených stráních. Uprostřed leží král všech jezer, proslulý Lochness, možná i se svou příšerou. Tak se toulejte přírodou, navštivte i skotská města a zapomeňte se v jednom z tradičních pubů, zaposlouchejte se do živé hudby a dejte si omamný, lahodný mok nesoucí jméno whiskey.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 1 003 Kč

Skotsko z Prahy: dubnové letenky do Edinburghu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)