Seychelské ostrovy z Vídně v hlavní sezoně
21.3.2022

Seychelské ostrovy z Vídně v hlavní sezoně

13 082

O této nabídce

Podmínky vstupu v minulém týdnu uvolnily také Seychelské ostrovy. Nově nemusí negativní PCR test před cestou předkládat turisté disponující očkovacím certifikátem nebo dokladem o uzdravení. Využijte proto usnadnění podmínek v cestování na Seychely a vyrazte na tyto rajské ostrovy ležící v Indickém oceánu. Zpáteční letenky z Vídně na Seychely pořídíte v nabídce Ethiopian Airlines za velmi hezkou cenu 13 082 Kč. V ceně je zahrnuta přeprava dokonce 2 ks odbavených zavazadel. Routing obsahuje pohodové přestupy v Addis Abebě v obou směrech. A termíny? Vyrazit můžete již v nadcházejících měsících – letenky jsou dostupné od dubna do června (viz náš kalendář).

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Před cestou na Seychely je potřeba disponovat jedním z dokladů bezinfekčnosti – očkování / uzdravení / negativní test (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty do ČR

Od 18. března 2022 sice platí nová pravidla návratu do České republiky – návratů ze Seychel se ale nijak nedotýkají. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci i nadále vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do ráje, vzhůru na Seychely

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 13 082 Kč

Seychelské ostrovy z Vídně v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)