Seychelské ostrovy z Vídně s Etihad Airways
3.11.2022

Seychelské ostrovy z Vídně s Etihad Airways

14 617

O této nabídce

Akční letenky na rajské Seychelské ostrovy ulovíte v nabídce prémiové letecké společnosti Etihad Airways. Zpáteční letenky z Vídně do Mahé na Seychelách pořídíte za pěknou cenu 14 617 Kč! Základní tarif „Value“ obsahuje také možnost přepravit zdarma odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 23 kg. Termíny jsou dostupné po čas prvního kvartálu příštího roku, tj. od ledna do března, a přehledně sesumírované je tradičně naleznete v našem kalendáři.

Cestou na Seychely i zpět vás čeká jeden přestup ve Spojených arabských Emirátech. Tarif pak umožňuje si přestup v Abú Dhabí protáhnout i na několik dní, a to za minimální příplatek. Výlet 2v1 aneb relax na Seychelských ostrovech zakončený poznávačkou Abú Dhabí pořídíte za 15 190 Kč. Stačí v našem vyhledávači zvolit funkci „Více měst“ a na základě kalendářů si poskládat itinerář dle vlastních preferencí.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Před cestou na Seychely je potřeba disponovat jedním z dokladů bezinfekčnosti – očkování / uzdravení / negativní test (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Seychelské ostrovy

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 617 Kč
Seychelské ostrovy z Vídně s Etihad Airways
Náhled letenky z Vídně na Seychely se zastávkou v Abú Dhabí za 15 190 Kč

Seychelské ostrovy z Vídně s Etihad Airways


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)