Severní Makedonie: z Vídně do Ohridu
13.6.2024

Severní Makedonie: z Vídně do Ohridu

od 492

O této nabídce

Baví tě objevovat zajímavé destinace bez davů turistů a je tvým stylem cestovat low-cost? Tak to je náš další tip přesně podle tvého gusta. Maďarská aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky do Severní Makedonie, konkrétně z Vídně do Ohridu, za moc pěkné ceny. Ty začínají na 492 Kč, například v termínu od 5. do 12. září. Další termíny jsou k mání během září a října letošního roku. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud poletíš alespoň s jedním dalším dobrodruhem, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 x 30 x 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš v rámci služby Priority od 906 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde od 620 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

S. Makedonie – ráj pro dobrodruhy

Vysoko položená zem, vrcholky pokryté bílou peřinou, mezi nimi průzračná jezera a opuštěné kláštery s magickým duchem. O Makedonii se v dějepisu učil každý, ale jen málokdo se do téhle úchvatné země vydá. Proto je plná dosud neobjevených tajemství a nádherných výhledů, které tu jsou jen a pouze pro tebe. Objevuj panenskou přírodu i historická města, město Ohrid hraje veselou hudbou a Skopje je zase nesmírně bohaté na památky. Přes vodu řeky Vardar tady na sebe hledí pravoslavné kostely a mešity s vysokými minarety, v naprostém míru a souznění.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti auto a vydej se vstříc dobrodružství, které na tebe v Severní Makedonii čeká. Perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně a tě vyjde od 582 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Ohridu za 492 Kč
Severní Makedonie: z Vídně do Ohridu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)