Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje na prodloužené víkendy
27.10.2022

Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje na prodloužené víkendy

490

O této nabídce

Na pohodový prodlužený víkend můžete v lednu a únoru vyrazit do Severní Makedonie. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Skopje za 490 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní za letenky zaplatí dvojnásobek). Na celý výlet vám bude stačit jeden den dovolené, neboť odlety jsou z Bratislavy vypravovány až v pátek večer. Návraty potom tamtéž v pondělí večer. Tři dny a tři noci, během nichž si projdete historické centrum Skopje a stihnete vyrazit i k jezeru Ohrid na jihu země.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cestování do Severní Makedonie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Skopje

Nechte se pohltit orientální atmosférou makedonského hlavního města Skopje. Nejexotičtější metropole Evropy obklopená divokými balkánskými horami nabízí překvapivý koktejl nejrůznějších kulturních vlivů. Zažijte tepot města plného minaretů i křesťanských kostelů střežících tržiště plná voňavých balkánských lahůdek či vyběhněte na blízký kopec Vodno, kde pod největším křesťanských křížem na světě shlížejte s modlitbou na rtech na město, v jehož uličkách přišla na svět i Matka Tereza.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 490 Kč

Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)