Severní Makedonie: do Skopje z Bratislavy v jarních termínech
9.4.2023

Severní Makedonie: do Skopje z Bratislavy v jarních termínech

470

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky do mnoha destinací na Balkáně, vč. Severní Makedonie. A právě tamější hlavní město, Skopje, se nám dostalo do hledáčku v rámci dnešního letenkového tipu. Zpáteční letenky z Bratislavy do Skopje ulovíte za skvělou cenu 470 Kč (ta samozřejmě tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za zpáteční letenky zaplatí stále krásných 940 Kč). Nejlevnější letenky v květnu a červnu pořídíte na středečních rotacích. Hezky vyjde např. termín od 3. do 10. května, kdy využijete i jeden státní svátek, nebo prodloužený víkend od 9. do 12. června.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cestování do Severní Makedonie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta vyjde v květnu a červnu na cca 500 Kč/den.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 470 Kč

Severní Makedonie: do Skopje z Bratislavy v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)