Severní Afrika: z Prahy do Tuniska přes celou zimu
25.9.2023

Severní Afrika: z Prahy do Tuniska přes celou zimu

3 380

O této nabídce

Láká vás severoafrické Tunisko, nicméně dovolená s cestovní kanceláří se vám příčí? Pak je přesně nyní ta správná doba, kdy začít cestu do Tuniska plánovat! Všechny plány se totiž začínají realizovat v momentě nákupu letenky a v rezervačním systému aerolinky Lufthansa právě teď levné letenky do Tuniska ulovíte! Není na co čekat, vzhůru na sever Afriky se zpátečními letenkami z Prahy (PRG) do Tunisu (TUN) za 3 380 Kč!

Na výběr máte velké množství termínů od listopadu až do března nadcházejícího roku. Vydejte se po stopách starověkého kartaginské civilizace přes listopadový státní svátek, svátky Vánoční nebo na jarní prázdniny. Cestou vás v obou směrech čeká pohodlný přestup v německém Frankfurtu (FRA). Základní tarif „Economy Light“ tradičně obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale na týden v Tunisku bez problémů vystačíte.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Cestování do Tuniska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Náhled letenky z Prahy do Tunisu za 3 380 Kč

Severní Afrika: z Prahy do Tuniska přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)