Sardinie z Vídně i přes letní měsíce
3.6.2020

Sardinie z Vídně i přes letní měsíce

532

O této nabídce

Písečné pláže a průzračné teplé moře. Vydejte se z Vídně za krásami italského ostrova Sardinie již od 532 Kč. Za tuto cenu je dostupných několik termínů během celého října, přičemž i během desátého měsíce v roce na ostrově panuje velmi příznivé počasí. Pokud si pár stovek připlatíte, můžete se na Sardinii vydat i během letních prázdnin a užít si svou letní dovolenou se vším všudy. Lety operuje aerolinka Wizz Air. Na nejlevnější cenu letenky tak dosáhnete pouze tehdy, jste-li členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud ne, budete si muset pár stovek připlatit. Doporučujeme však o členství zapřemýšlet. Akcí aerolinky Wizz Air kvapem přibývá a díky členství budete moci kupovat letenky za tu nejnižší možnou cenu. V ceně tarifu se nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních 40 x 25 x 20 cm.

Turistům se Itálie otevírá dnes, 3. června. Od dnešního dne se tak přilétávající cestující nemusí podrobovat testům ani dvoutýdenní karanténě. To samé platí i při návratu do České republiky, a to od 15. června.

Proč navštívit ostrov Sardinie?

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

  • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
  • Zavazadla: malé příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červen – říjen 2020
  • Termíny:
    • 23. červen – 2. červenec 932 Kč (1 332 Kč bez WDC)
    • 8. – 15. srpen za 1 065 Kč (1 598 Kč bez WDC)
    • 8. – 15. říjen za 532 Kč (931 Kč bez WDC)

Ubytování

Širokou nabídku ubytování najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. S rezervací nikterak nechvátejte, nebo vybírejte ta ubytování, která nabízí zdarma storno noclehu. Touto možností disponuje například tento B&B La Bouganville hotel za 705 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Na Sardinii si určitě vypůjčte vlastní auto. Díky němu poznáte i místní přírodu a dlouhé písečné pláže tolik nedotčené turisty jako ty ve městě. Nejlepší nabídku vozů najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Alghera na ostrově Sardinie za 532 Kč

Sardinie z Vídně i přes letní měsíce


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)