Sardinie v červenci i srpnu – Alghero z Vídně
22.6.2020

Sardinie v červenci i srpnu – Alghero z Vídně

599

O této nabídce

Přehlídka levných letenek z vídeňského letiště Schwechat pokračuje i nadále. Na letní dovolenou vás láká Sardinie a aerolinka Wizz Air. Letenky z Vídně do města Alghero na severozápadě ostrova jsou k mání během letních prázdnin, tedy během července i srpna, za velmi příjemné ceny začínající na 599 Kč. Na ty nejnižší ceny tradičně v případě této letecké společnosti dosáhnout jen členové věrnostního Wizz Air Discount Clubu. Pokud ovšem budete cestovat alespoň ve dvojici, nynější nákup tohoto členství se vám vyplatí již při druhé cestě (+ každé další) s tímto dopravcem.

Itálie se již turistům otevřela na začátku června a řádné restrikce na vás nečekají ani po návratu domů. Před cestou na Sardinii je však třeba vyplnit tento registrační formulář.

Sardinie vám učaruje

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 7. za 1 065 Kč (bez WDC za 1 590 Kč) – prodloužený víkend + státní svátek
  • 7. – 11. 7. za 599 Kč (bez WDC za 1 132 Kč)
  • 14. – 21. 7. za 732 Kč (bez WDC za 1 265 Kč)
  • 1. – 6. 8. za 599 Kč (bez WDC za 1 132 Kč)
  • 11. – 18. 8. za 665 Kč (bez WDC za 1 198 Kč)

Ubytování

Chcete-li mít klid v duši, pak si raději rezervujte ubytování s bezplatnou možností storna, jejichž širokou nabídku naleznete jako vždy na Bookingu či Hotels. Alternativně mrkněte i na AirBnB.

Naše tipy ve městě Alghero vypadají následovně: apartmán Porrino za 654 Kč/os./noc anebo čtyřhvězdový Hotel Riviera za 840 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Určitě si na Sardinii půjčte auťák, jen díky němu vyvaříte z návštěvy ostrova i během pár dní maximum. Mrkněte si třeba do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Alghera za 599 Kč

Sardinie v červenci i srpnu – Alghero z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)