Ryanair navyšuje počet letů do Chorvatska: Letní Zadar z Prahy
3.7.2020

Ryanair navyšuje počet letů do Chorvatska: Letní Zadar z Prahy

1 154

O této nabídce

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair navýšila počet letů z Prahy do jedné z nejoblíbenějších destinací českých dovolenkářů. S nárůstem počtu letů do chorvatského letoviska Zadar, klesly také ceny letenek, za které teď zaplatíte pouhých 1 154 Kč. V rezervačním systému aerolinky se nejlevnější termíny nachází v srpnu a září. Do Chorvatska tak letos nemusíte jezdit jen autem, nebo vlakem. Posuďte sami, zda za stejnou cenu raději strávíte 15 hodin ve vlaku nebo hodinu a půl v letadle.

Do Chorvatska můžete letět také s českou aerolinkou Smartwings. Za zpáteční letenku do jižněji položeného Splitu však zaplatíte přes 7 000 Kč.

Vstup na území Chorvatska je pro obyvatele České republiky plně přístupný. Na hraničních přechodech a letištích je však nutné se prokázat zaplacenou rezervací ubytování a vyplnit formulář o vašem pobytu.

Proč navštívit Zadar?

Co by udělal Karel May, kdyby věděl, že se jeho indiánky místo v Americe točily v Chorvatsku? Propadl by kouzlu Plitvických jezer stejně jako vy, až se sem po návštěvě rušného Zadaru vydáte relaxovat. Nenechte se odradit větším počtem turistů během sezóny, ani nálety krvežíznivých komárů, které hravě otrávíte repelentem. Nevynechejte žádné ze 16 úchvatných krasových jezer se šestnácti nejrůznějšími odstíny modré a zelené. Svezte se parníkem po Kozjaku – nejhlubším a největším z nich. Osvěžte se pod nejkrásnějšími ze 140 vodopádů – 49 m padajícími Sastavci a pozor, v okolních lesích je rušno – místo kojotů se tu prohánějí medvědi i vlci!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 8. – 12. srpen za 1 664 Kč
  • 22. – 5. srpen za 1 469 Kč
  • 29. srpen – 5. září za 1 154 Kč
  • 5. – 12. září za 1 286 Kč

Ubytování

Ať už vás cesty po Chorvatsku zavedou kamkoliv, nejvýhodnější ubytování naleznete tradičně na Bookingu či Hotels či AirBnB. Pokud se rozhodnete zůstat přímo v Zadaru, mrkněte například na tento apartmán Dakovic za 665 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Vydejte se za krásami Chorvatska. Abyste nemuseli trávit dovolenou pouze ve městě příletu doporučujeme si zapůjčit vlastní vůz. Přehled těch nejlepších nabídek najdete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Zadaru za 1 154 Kč

Ryanair navyšuje počet letů do Chorvatska: Letní Zadar z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)