Rusko: Petrohrad z Bratislavy na jaře 2021 (vč. Velikonoc)
27.5.2020

Rusko: Petrohrad z Bratislavy na jaře 2021 (vč. Velikonoc)

542

O této nabídce

Po delší odmlce inzerujeme akci také ze slovenské metropole. Ochutnejte ruský Petrohrad díky akčním letenkám z Bratislavy za 542 Kč. Poletíte s aerolinkou Wizz Air během jarních měsíců roku 2021. Jen o pár korun dráže vychází termíny i přes prodloužené víkendy nebo Velikonoce. V ceně letenek naleznete pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu pouze tehdy, jste-li členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset 20 € připlatit. Jestliže poletíte ve dvou a více osobách, doporučujeme členství přikoupit, již při této cestě se vám investice vrátí.

Ačkoliv je dostupná celá řada termínů, v souvislosti s nepříliš příznivým vývojem nemoci Covid-19 v Rusku raději prezentujeme až ty vzdálenější v příštím roce, kdy už bude, doufejme, situace daleko lepší. Proto doporučujeme s plánováním tripu samotného a bookováním navazujících služeb ještě sečkat a sledovat vývoj v pozdějších měsících.

Proč do Petrohradu?

Petrohrad  je nádherné carské město ležící v severozápadní části Ruska. Dlouhá léta bývalo hlavním městem Ruského impéria, čemuž odpovídá i množství památek, kterými láká cestovatele. Za návštěvu stoprocentně stojí Palácové náměstí se Zimním palácem a známou Ermitáží, dále pak Katedrála Vzkříšení Ježíše Krista, Petropavlovská pevnost s katedrálou sv. Petra a Pavla a spoustu dalších.  Při putování po místních památkách se určitě nezapomeňte stavit na slavný boršč nebo výborné pirožky a zapít je můžete „jedním“ panáčkem vodečky. Sportovní fanoušci nevynechají zápasy domácího fotbalového klubu Zenit či hokejového týmu SKA Petrohrad.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: březen – květen 2021
  • Termíny:
    • 4. – 9. duben za 678 Kč (1 222 Kč bez WDC) – Velikonoce
    • 14. – 19. duben za 542 Kč (1 086 Kč bez WDC)
    • 23. – 28. květen za 678 Kč (1 222 Kč bez WDC)

Ubytování

S rezervací ubytování v Petrohradu nechvátejte. Případně vyhledávejte ubytování s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu, AirBnb či Hotels. Ubytovat se můžete například v tomto Friends Aparts Hoptelu za 557 Kč/os./noc nebo třeba v Hotelu Demut za 501 Kč/os./noc.

Víza

Vydávání víz je momentálně pozastaveno. Petrohrad je však jedním z prvních míst, kde se v Rusku zavedla elektronická víza. Ta byla ještě před pandemií zcela zdarma, ovšem lze předpokládat, že tomu tak nebude na vždy. Elektronická víza mají nahradit ta stávající v roce 2021. Je tedy možné, že od tohoto roku bude vstup na ruské území opět zpoplatněn. Jak o víza zažádat najdete v našem návodu.

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete prozkoumat i okolí Petrohradu, doporučujeme si vypůjčit vlastní auto. Pro přehled těch nejlepších nabídek mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled zpátečních letenek z Bratislavy do Petrohradu za 542 Kč

Rusko: Petrohrad z Bratislavy na jaře 2021 (vč. Velikonoc)


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)