Rovníková Afrika: Uganda z Berlína po celý rok
20.10.2022

Rovníková Afrika: Uganda z Berlína po celý rok

11 674

O této nabídce

Táhne vás to za dobrodružstvím do Afriky? Vydejte se přímo do jejího srdce v rovníkové Ugandě, a to díky atraktivním letenkám z Berlína. Pocestuje-li nalehko (pouze s příručákem) zvolte kombinaci letů od Brussels Airlines za 9 655 Kč. V případě, že potřebujete letět i se zavazadlem odbaveným, jsou tu Turkish Airlines a zpáteční letenky v jejich podání za 11 674 Kč.

Levné letenky do Ugandy od Brussels Airlines na vás čekají v termínech od listopadu do června příštího roku s výjimkou prosince. Základní tarif „Eco Light“ tradičně zahrnuje pouze přepravuje příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali bágl k odbavení (vyšší tarif „Eco Basic“ = příplatek 50 €/směr), mrkněte se spíše na konkurenční nabídku tureckého dopravce. Cestou do Ugandy i zpět vás čeká pouze jeden pohodový přestup v letišti v Bruselu. Nejlevněji tyto letenky zakoupíte přímo na webu dopravce. Po zadání odletového letiště „Berlin“ a cílové destinace „Entebbe“ se vám zobrazí cenový diagram, v němž si následně vyberete preferované termíny.

Nabídka letenek od Turkish Airlines se vztahuje na termíny od konce října letošního roku taktéž až do léta 2023. Základní tarif „Economy Promo“ ovšem zahrnuje dokonce 2 ks odbavených zavazadel po 23 kg/ks. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný přestup na novém moderním letišti v Istanbulu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ugandy

Před cestou do Ugandy výrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas), alternativně lze ke vstupu do země použít také negativní PCR test. Povinné je také turistické vízum (lze zařídit online).

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ugandě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Letenky do Ugandy

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do rovníkové Afriky

Vzpomínky na divokou Ugandu si v paměti uchováte celý život. Je nespoutaná, surová, taková, jakou jí příroda vytvořila. Lidé se vždy usmívají a návštěvníky, kterých je tady pomálu, přivítají s otevřenou náručí. Vydejte se do národního parku královny Alžběty (Queen Elizabeth) pozorovat hrochy, slony, buvoly, a lvi jež loví svou kořist z korun stromů. Bude-li při vás stát štěstěna, narazíte i na domorodé kmeny žijící tradičním způsobem života. Poznejte krásy Viktoriina jezera, je největším jezerem celého afrického kontinentu a napajedlem veliké řeky Nil. V hlubokých deštných pralesích na jihozápadu Ugandy se ukrývají vzácné gorily, poslední jedinci volně žijící v přírodě. Navštívit je stojí nemalé peníze, nicméně stát tváří v tvář tomuto majestátnímu tvorovi bude mít pro vás naprosto nevyčíslitelnou hodnotu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Ugandy „nalehko“ za 9 655 Kč

Rovníková Afrika: Uganda z Berlína po celý rok

Náhled letenky z Berlína do Ugandy s odbaveným zavazadlem za 11 674 Kč

Rovníková Afrika: Uganda z Berlína po celý rok


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Brussels Airlines

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)