Říjnové letenky z Vídně za španělský ostrov Ibiza
1.10.2021

Říjnové letenky z Vídně za španělský ostrov Ibiza

505

O této nabídce

Užít si jednu z posledních letošních koupaček ve Středozemním moři můžete na Ibize. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně na španělský ostrov Ibiza za 505 Kč. K dispozici je mnoho termínů po celý říjen. Linka z Vídně na Ibizu bude v provozu do konce října, a to s frekvencí 4 týdenních rotací (pondělí, středa, pátek a neděle).

Podmínky pro cestování

Cesta na Ibizu

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří ČR i Rakousko, je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou nyní zařazeny do oranžové kategorie.

PS: Tranzit skrze vídeňské letiště nepodléhá dalším byrokratickým povinnostem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

S chutí na Ibizu

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o vaši zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáte žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžete dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem na Ibize bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během října můžete očekávat přívětivé ceny pronájmu kolem 2,5 tisíc Kč / týden.

Náhled letenky z Vídně na Ibizu za 505 Kč

Říjnové letenky z Vídně za španělský ostrov Ibiza


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)