Říjnové letenky k italskému Jadranu: z Prahy do Rimini
24.9.2023

Říjnové letenky k italskému Jadranu: z Prahy do Rimini

1 053

O této nabídce

Vyrazte si užít babí léto k italskému Jadranu! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair na vás čekají levné letenky z Prahy (PRG) do města Rimini (RMI) ležícího na pobřeží Jaderského moře. Zpáteční letenky během měsíce října ulovíte za ceny od 1 053 Kč, přičemž v cenových hladinách kolem patnácti stokorun je k dispozici pestrý výběr termínů. Sezónní spojení bude v provozu až do 25. října a dopravce na trase nabízí dva lety týdně (středy ráno a neděle večer).

Veškeré informace o letišti v Rimini (RMI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Emilia-Romagna poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V podzimních měsících počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem 700 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 053 Kč

Říjnové letenky k italskému Jadranu: z Prahy do Rimini


Bude se hodit

Letiště Rimini (RMI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)