Říjnová Malta z Vídně
17.9.2021

Říjnová Malta z Vídně

455

O této nabídce

Jednou z leteckých tras mířících do Středomoří, kde o konkurenční prostředí rozhodně není nouze, je ta z Vídně do Maltu. Ze souboje Ryanairu a Wizz Airu samozřejmě profitují cestovatelé, kteří mají na tento středomořský ostrov namířeno. Chcete-li si zpříjemnit pomalu přicházející podzim, pak je Malta ideální volbou. Ceny zpátečních letenek z Vídně startují na 455 Kč a ve většině níže inzerovaných termínů nepřekročí hranici jedné tisícikoruny.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Před cestou na Maltu je třeba předložit doklad o ukončeném očkování proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny od druhé dávky) a disponovat vyplněným příjezdovým formulářem. Výjimku mají děti mladší 5 let, které mohou cestovat s očkovanými rodiči bez omezení. Děti věku od 5 do 11 let musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta je nyní zařazena do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

Proč na Maltu mimo hlavní sezonu?

Cítíte únavu, podzim vám nevoní, všechno je šedé stejně jako deprese, že jste svou angličtinu letos nikam neposunuli? Posuňte se na Maltu! Za dobrý peníz pořídíte příjemných 20 °C, sem tam spršku i kurz angličtiny. Seznámíte se s Maltézskými rytíři, propadnete čtyři patra pod zem do chodeb nejúchvatnějšího archeologického naleziště Hal Saflieni Hypogeum a okusíte, jak chutná fenek – žádný strach, na Maltě jde o králičí maso! Náladu vám „odšedí“ barevné domečky v zátoce Anchor Bay nebo „luzzu“ barevné rybářské loďky s očima, co dohlížejí na bezpečný lov svých majitelů a také stále se usmívající místní! Pěknou zimu na Maltě!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V závěru léta jsou již ceny pronájmů vozů příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou a půjčení auťáku vyjde cca 3 tisíce Kč / týden.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 455 Kč

Říjnová Malta z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)