Řecký ostrov Rhodos z Vídně během srpna a září
18.5.2020

Řecký ostrov Rhodos z Vídně během srpna a září

od 690

O této nabídce

Neradi byste si letos upřeli dovolenou u moře? Z návštěvy Itálie, která otevře zahraničním turistům své hranice již 3. června, však máte respekt? Pak by se vaše zraky mohly upřít na Řecko a tamější oblíbený ostrov Rhodos. Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air totiž na začátku července otevře svou další novou linku, a to Vídeň – Rhodos. Toto nové spojení s sebou, jak je pro dopravce typické, přináší i velmi lákavé ceny. Na ty nejnižší tradičně dosáhnout pouze členové věrnostního Wizz Air Discount Clubu (poletíte-li ve dvojici vyplatí se zakoupit rovnou), nicméně letenky za atraktivní ceny jsou dostupné pro všechny cestovatele. Nejlevněji momentálně vychází letenky z Vídně na Rhodos v zářijových termínech, a to třeba ten od 13. do 20. září za 690 Kč. 

Řecko již dříve ohlásilo, že s turisty v letošní letní sezoně rozhodně počítá. Jediným případným zádrhelem tedy může být restriktivní politika české vlády. Stále totiž platí, že osoby přijíždějící ze zahraničí musí dobrovolně nastoupit do dvoutýdenní domácí karantény anebo se nechat otestovat. Doufáme však, že i toto opatření bude během nadcházejících týdnů upraveno a vzhledem k termínům níže uvedeným se již cestovatelů na sklonku léta týkat nebude.

Řecký ostrov Rhodos

Rhodos není pro slečinky. Pokud tu chcete něco vidět, dáte si pořádně do těla. Nejkrásnější místa jsou totiž zatraceně vysoko. Jako starověká akropole s chrámem Athény Lindské shlížící z hůry na jeden z diamantů ostrova – město Lindos. Nebo hora Ataviros, na niž se vyškrábete, abyste nahoře nespatřili nic… Tedy krom nejkrásnějšího výhledu na celý Rhodos. Chcete si odfrknout? Náruč nabídnou úchvatné pláže – třeba ta se jménem Anthony Quinn obklopená skalami nebo Tsambika ležící na úpatí hory. Odpočívat lze i mezi historickými památkami v hlavním městě u talíře s tzatziki a souvlaki či sklenkou poctivé rakije, která, jako celý Rhodos, taky není pro slečinky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: srpen – září 2020
  • Příkladové termíny:
    • 13. – 20. 8. za 1 104 Kč (1 657 Kč bez WDC)
    • 13. – 23. 8. za 966 Kč (1 519 Kč bez WDC)
    • 23. – 30. 8. za 897 Kč (1 463 Kč bez WDC)
    • 27. – 30. 8. za 759 Kč (1 311 Kč bez WDC)
    • 30. 8. – 6. 9. za 759 Kč (1 311 Kč bez WDC)
    • 10. – 13. 9. za 690 Kč (1 242 Kč bez WDC)
    • 13. – 20. 9. za 690 Kč (1 242 Kč bez WDC)

Ubytování

S rezervací ubytování na ostrově Rhodos můžete ještě nějaký týden počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu. Případně si bookněte již nyní bydlo s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Rhodos není bůhvíjak velkým ostrovem, přesto si alespoň na pár dní půjčte káru a vyrazte objevovat i odlehlejší zákoutí ostrova. Nabídku auťáku naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně. Prozatím však s rezervací auťáku můžete klidně počkat a sledovat vývoj situace.

Náhled letenky z  Vídně na Rhodos za 690 Kč

Řecký ostrov Rhodos z Vídně během srpna a září


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Wizz Air

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)