Řecký ostrov Lefkada z Vídně na začátku léta
5.6.2021

Řecký ostrov Lefkada z Vídně na začátku léta

826

O této nabídce

Letní sezona a s ní i časy výletů k moři se nezadržitelně blíží. Nejen nízkonákladoví dopravci obnovují jednu linku za druhou a zejména termíny v druhé polovině června jsou k mání za výrazně atraktivnější ceny než ty v průběhu letních prázdnin. Využijte této skutečnosti a vyrazte na řecký ostrov Lefkada. Zpáteční letenky z Vídně do Prevezy pořídíte na několik termínů v závěru června za pouhý zlomek cen prázdninových – ty nejlevnější vychází na 826 Kč. Letenky ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 5 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko se momentálně nachází v „červené kategorii“ (tj. AG test před cestou + PCR po návratu do ČR). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 20. 6. za 826 Kč
  • 17. – 24. 6. za 826 Kč
  • 20. – 27. 6. za 1 690 Kč
  • 24. 6. – 1. 7. za 1 017 Kč
  • 27. 6. – 4. 7. za 1 143 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo na řeckém ostrově Lefkada se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Lefkada bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V případě týdenního pronájmu vozu se vejdete do 3 tisíc Kč (v příkladovém termínu).

Náhled letenky z Vídně do Prevezy za 826 Kč

Řecký ostrov Lefkada z Vídně na začátku léta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)