Řecký ostrov Korfu z Prahy během června
9.3.2021

Řecký ostrov Korfu z Prahy během června

1 902

O této nabídce

Počínaje červnem plánuje irská letecká společnost Ryanair obnovit pravidelné letecké spojení z Prahy na řecký ostrov Korfu. Létat by se mělo s frekvencí jedné rotace týdně, a to vždy v neděli. A právě na začátku letní sezony pořídíte i nejlevnější letenky z Prahy na Korfu za 1 902 Kč. Základní cena tradičně obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž si na Korfu bohatě vystačíte. A pozor, samozřejmě i tyto letenky Ryanairu jsou flexibilní.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 31. března 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatná je jedna změna (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Řecký ostrov Korfu

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou. Řecký ostrov Korfu (zvaný též Kerkyra) je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Zlatě se ve dne třpytí nekonečné písčité pláže lemovány průzračným mořem. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Korfu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Termíny:
  • 6. – 13. 6. za 1 902 Kč
  • 13. – 20. 6. za 1 903 Kč
  • 20. – 27. 6. za 2 316 Kč
  • 27. 6. – 4. 7. za 2 237 Kč

Podmínky pro cestování

Řecko momentálně po přijíždějících z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 10 let. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář a po příjezdu setrvat 7 dní v karanténě na místě uvedeném ve formuláři. Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v červené kategorii, jeho pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní – doufejme, že jen k lepšímu.

Je ovšem téměř 100%, že do léta se tato pravidla ještě změní. Pro Řecko je cestovních ruch velmi důležitým segmentem a restrikce tak z jeho strany budou pravděpodobně mírnější. Dá se očekávat zrušení povinné karantény a výhody pro cestovatele, kteří se prokáží platným očkováním. Odsouhlasení volného cestovního koridoru pro očkované cestovatele je již nyní na spadnutí např. s Izraelem. 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Korfu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu – to je na Korfu skoro povinnost. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Korfu za 1 902 Kč

Řecký ostrov Korfu z Prahy během června


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)