Řecko: z Vídně na Mykonos během června
28.2.2023

Řecko: z Vídně na Mykonos během června

1 444

O této nabídce

Řecký ostrov Mykonos je proslulý svým nočním životem, ale nenechte se zmást – nabízí toho mnohem víc. Přesvědčit se o tom můžete díky aerolince Ryanair, která nabízí letenky z Vídně na Mykonos od 1 444 Kč během letošního června. Nejlevnější termín je za tuto cenu dostupný s odletem 26. a návratem 28. června, další termíny pořídíte o pár stovek dráž.

V ceně nelevnější letenky si s sebou můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete další zavazadlo, můžete si zakoupit větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 354 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo stojí od 944 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Řecka

Pro vstup do Řecka již neplatí žádné podmínky spojené s koronavirem. Cestování do Řecka je tedy stejné jako dřív. Pro aktuální informace a podmínky navštivte naši stránku „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ostrov s bohatým nočním životem a příchutí historie

Řecký Mykonos, kolébka bájných bohů Apollóna a Artemis, ostrov opálený zlatavými paprsky slunce, leží v azurových vodách Egejského moře. Je jedním z Kykladských ostrovů, pyšní se archeologickými vzácnostmi, písečnými plážemi v barvě slonoviny, tolik tradičními větrnými mlýny, lahodnou kuchyní a bujarým nočním životem. Někteří jej nazývají novou Ibizou, jiní zase řeckým Saint Tropez pravda je ale taková, že Mykonos nelze k žádnému jinému místu přirovnat. Toulejte se klikatými uličkami jeho měst, ztraťte se mezi bíle natřenými fasadámi zdobenými modrými detaily a zapomeňte na čas. Ochutnejte bylinkami dochucené tzatziki, bohatou moussaku nebo čerstvě vylovené mořské plody. Mykonos je místem, kde ve dne pláže zaplňují bronzová těla a od soumraku do svítání se pak žije nočním životem. Tak si dopřejte skleničku Mythose nebo místního vína, a nalaďte se na vlnu nekončící zábavy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 1 444 Kč
Řecko: z Vídně na Mykonos během června

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)