Řecko: z Bratislavy do Soluně
5.5.2023

Řecko: z Bratislavy do Soluně

od 982

O této nabídce

Zahajte letní sezónu už příští týden na prosluněných řeckých plážích. Aerolinka Ryanair nabízí levné zpáteční letenky z Bratislavy do řecké Soluně po celý květen a červen. Cena začíná na 982 Kč, a to v termínu od 13. do 17. května. Tak neváhejte a vydejte se do této nádherné země na pobřeží Středozemního moře.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte od 141 Kč v jednom směru v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 328 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Řecka

Při cestách do Řecka se již nemusíte prokazovat negativním testem, certifikátem ani formulářem. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Město plné historie, to je Soluň

Soluň voní – řeckým jídlem, antikou, mořem, tureckými bazary a Byzantskou říší. Zabořte svůj nos do salátu plného oliv, sýru feta a zeleniny a zakousněte dokonalý gyros. Nasajte vůni antiky v palácovém komplexu císaře Galeria a přemýšlejte, k čemu sloužil zdejší Oktagon – osmiboká stavba, jejíž účel zmizel v prachu dějin. Zadržte dech, až zahučíte pod hladinu moře na Kassandře, jednom z prstů hodinu vzdálených Chalkidiki. Zhluboka se nadýchněte při procházce náměstím Dikastirion kolem tureckých lázní. Po čuchu dojdete až na orientem vonící turecké bazary. Jen stěží budete pak moci popadnout dech tváří v tvář byzantskému chrámu Hagia Sofia, který je tím nejkrásnějším v Soluni!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Soluně za 982 Kč
Řecko: z Bratislavy do Soluně

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)