Řecko: ostrov Mykonos v červenci z Vídně
12.5.2021

Řecko: ostrov Mykonos v červenci z Vídně

1 021

O této nabídce

Červencovou dovolenou si můžete užít na řeckém ostrově Mykonos. V nabídce maďarského nízkonákladového dopravce, Wizz Airu, ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Mykonos za 1 021 Kč. Nečlenové Wizz Air Discount Clubu si připlatí jen nepatrně (cca dvě stokoruny). Ještě levnější je pak delší (dvoutýdenní) termín na přelomu června a července, včetně našich státních svátků, kdy lze letenky zakoupit za „symbolických“ 510 Kč.

Podmínky pro cestování

Řecko po přijíždějících cestovatelích z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 5 let. Výjimku mají také osoby s dokladem o vakcinaci proti nemoci COVID-19. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář.  Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v červené kategorii, ovšem do termínu vaší cesty se může jeho postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: červen & červenec 2021
  • Příkladové termíny:
    • 22. 6. – 6. 7. za 510 Kč (bez WDC 1 021 Kč)
    • 13. – 20. 7. za 1 021 Kč (bez WDC 1 277 Kč)
    • 20. – 27. 7. za 1 021 Kč (bez WDC 1 277 Kč)

Ubytování na ostrově Mykonos

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Mykonos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Letní prázdniny jsou hlavní sezonou, a proto počítejte s minimálními cenami kolem tisícikoruny za osobu/noc (levnější apartmány).

Autopůjčovna

Alespoň na pár dní by vám na ostrově Mykonos mohla přijít vhod i vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 1 021 Kč

Řecko: ostrov Mykonos v červenci z Vídně


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)