Řecké Athény v červnu a červenci z Vídně
3.6.2021

Řecké Athény v červnu a červenci z Vídně

788

O této nabídce

Levné letenky do řecké metropole Athény ulovíte v rezervačním systému nízkonákladového dopravce Ryanair. Zpáteční letenky z Vídně do Athén za 788 Kč pořídíte na druhý červencový týden. Jen o pár stovek dražší jsou poté dostupné další termíny v červnu a červenci. Tak vzhůru do Athény, které jsou ideálním výchozím bodem pro poznávání Řecka.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 5 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko se momentálně nachází v „červené kategorii“ (tj. AG test před cestou + PCR po návratu do ČR). Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, netýká se vás v případě návratu žádné testování.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec
 • Termíny:
  • 14. – 23. 6. za 1 119 Kč
  • 23. – 30. 6. za 1 387 Kč
  • 7. – 14. 7. za 788 Kč
  • 21. – 28. 7. za  1 412 Kč

Proč právě Athény?

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Athénách nebo kdekoliv jinde v Řecku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Budete-li si chtít zpestřit pobyt v řecké metropoli výletem po poloostrově Attika či se vydat do dalších koutů Řecka, tak si určitě půjčte vlastní auťák. Sesumírovanou nabídku osvědčených autopůjčoven hledejte pod jednou střechu u nás.

Náhled letenky z Vídně do Athén za 788 Kč

Řecké Athény v červnu a červenci z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)