Řecká Lefkada z Vídně v červenci i srpnu
4.7.2021

Řecká Lefkada z Vídně v červenci i srpnu

1 401

O této nabídce

V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky na řecký ostrov Lefkada. Zpáteční letenky na Lefkadu z Vídně pořídíte od 1 401 Kč v případě kratšího červencového termínu (od 25. do 29. července neboli od neděle do čtvrtka). Vyrazit za slunečními paprsky do Řecka ale můžete již tento čtvrtek, neboť cena letenek na týdenní výlet od 8. do 15. července se od té inzerované téměř vůbec neliší.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG test ne starší 48 hodin;
 • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 2 až 9 měsíců před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko se od pondělí nachází v „zelené kategorii“. Volné návraty mají všichni kompletně očkovaní cestovatelé (min. 2 týdny po druhé dávce) a osoby s dokladem o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Ostatní budou muset před návratem absolvovat negativní test.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec & srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 15. 7. za 1 432 Kč
  • 18. – 22. 7. za 1 518 Kč
  • 25. – 29. 7. za 1 401 Kč
  • 8. – 19. 8. za 1 700 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo na řeckém ostrově Lefkada se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Jednouchý apartmán pořídíte za cca 650 Kč/os./den.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Lefkada (zejména při kratším pobytu) bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V případě týdenního pronájmu vozu se vejdete do 3 tisíc Kč (v příkladovém termínu). Během hlavní turistické sezony je ovšem třeba počítat s vyššími cenami pronájmu, které se v příkladovém termínu pohybují kolem 1 700 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně na Lefkadu za 1 401 Kč

Řecká Lefkada z Vídně v červenci i srpnu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)