První letošní zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive
26.9.2023

První letošní zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive

24 990

O této nabídce

Cestovní kancelář Čedok v příštím týdnu zahájí zimní sezonu charterových letů do exotiky! První destinací, kam budou dálkové lety vypravovány, se stane exotický ostrov Madagaskar ležící u afrických břehů. Cíl vaší dovolené se, přesněji řečeno, nenachází přímo na čtvrtém největším ostrově světa, nýbrž na menším ostrově Nosy Be. Vydejte se do tohoto ráje na zemi v rámci prvního turnusu, který bude z Prahy vypraven již 4. října ve velmi brzkých ranních hodinách.

Balíček zájezdu na Madagaskar obsahuje týdenní pobyt ve 4* hotelu dle vlastního výběru, stravování formou all inclusive light, služby delegáta a také zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Nosy Be (NOS). Během října lety zajistí tuzemská aerolinka Smartwings, přičemž v obou směrech cestovatele čeká mezipřistání v egyptské Marse Alam (RMF).

Inspiraci k výletu na Madagaskar naleznete v cestopisu našeho Jirky, který v loňském listopadu vyzkoušel poznávací zájezd s podtitulem „Vítejte na Madagaskaru“. Následně napsal zevrubnou recenzi,  v níž shrnul zážitky i program výletu.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 4. 10. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 01:10 – 13:05
  • 12. 10. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 14:05 – 01:10 (+1)
 • Hotely:
  • 4* Hotel Vanila & Spa za 24 490 Kč (all inclusive light)
  • 4* Hotel Royal Beach za 24 990 Kč (all inclusive light)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za zážitky na exotický Madagaskar

Ostrov Madagaskar je jak kdyby z jiné planety. Do nebe čnící koruny stromů se hemží rozkošnými lemury a dalšími endemickými tvory, bujné deštné lesy se táhnou až k zlatavému pobřeží. Sluncem zalité pláže nabízí odpočinek po dlouhých procházkách drsným vnitrozemím a pojídání sladké koby s výhledem na siluety majestátních baobabů dostane na kolena každého cestovatele. Nebudeme vám ale nic nalhávat, Madagaskar zažívá těžké časy a dřevařský průmysl postupně mění zelený ráj v pustinu. Vydejte se proto poznat poslední krásy, dokud ještě existují.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Cestování na Madagaskar je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti. Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 24 990 Kč

První letošní zájezdy z Prahy na Madagaskar s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)