Prosluněný letní Kypr: z Prahy do Larnaky
31.5.2021

Prosluněný letní Kypr: z Prahy do Larnaky

938

O této nabídce

Cestování na středomořský ostrov Kypr bude díky novinkám z tohoto týdne daleko snazší. Nejenže Kypr poskočil v „českém Cestovatelském semaforu“ z tmavě červené do červené kategorie zemí, ale od 3. června si polepší i Česká republika na kyperském seznamu (viz níže). Toho můžete využít a vydat se z Prahy do Larnaky díky levným letenkám od Wizz Airu. Růžová letadla maďarského dopravce začnou na pravidelné lince z Prahy do Larnaky létat od neděle 6. června. V plánu jsou dvě týdenní rotace (čtvrtek a neděle). Nejlevnější letenky z Prahy na Kypr pořídíte na přelomu června a července za 938 Kč. Ovšem i cenovky dalších termínů od června do srpna vypadají velmi lákavě.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam.

Podmínky pro cestování

Česká republika si v kyperské kategorizaci zemí počínaje 3. červnem polepší mezi „oranžové země“ (viz toto opatření kyperské vlády). To v praxi bude znamenat zbavení povinnosti absolvovat negativní PCR test po příletu na Kypr. Vystačíte si tak s jediným PCR testem provedeným před odletem na Kypr (nesmí být starší 72 hodin) a vyplněným formulářem „Cyprus Flight Pass“. Výjimku z testování mají děti mladší 12 let a cestovatelé, kteří doloží kompletní vakcinaci proti nemoci COVID-19 (ta musí být dokončena min. 14 dní před datem cesty).

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr si v poslední aktualizaci polepšil a momentálně se nachází mezi „červenými zeměmi“ (tj. AG test před cestou + PCR po návratu do ČR). Jeho pozice se do termínu vaší cesty ještě může teoreticky změnit. Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás v případě návratu testování ani karanténa.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 13. 6. za 1 208 Kč (bez WDC za 1 728 Kč)
  • 17. – 24. 6. za 1 148 Kč (bez WDC za 1 668 Kč)
  • 20. – 27. 6. za 1 208 Kč (bez WDC za 1 728 Kč)
  • 24. 6. – 1. 7. za 938 Kč (bez WDC za 1 458 Kč)
  • 15. – 22. 7. za 1 078 Kč (bez WDC za 1 598 Kč)
  • 15. – 22. 8. za 1 468 Kč (bez WDC za 1 988 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Larnace nebo kdekoliv jinde na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem vozu vyjde cca na 3,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 938 Kč

Prosluněný letní Kypr: z Prahy do Larnaky


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)