Prosluněná Florida: Miami z Prahy během jara
5.2.2020

Prosluněná Florida: Miami z Prahy během jara

10 481

O této nabídce

Tradiční spolupráce British Airways a American Airlines přináší pomyslné ovoce ve formě levných letenek do Miami. Zpáteční letenky z Prahy do Miami ulovíte za sympatickou cenu 10 481 Kč. Dostupných je několik termínů od února do dubna letošního roku, které naleznete přehledně sesumírované  v našem kalendáři. Nikoho už nejspíše nepřekvapí, když základní tarif na lince do Spojených států amerických obsahuje jen příruční zavazadlo. V případě potřeby odbaveného si připlatíte 1 261 Kč (50 €) za kus a směr. Příjemným bonusem budou rychlé přestupy na londýnském letišti Heathrow v obou dvou směrech. Táhne-li vás to za teplejším počasím a slunečními paprsky, tak určitě neváhejte a bookněte si letenky do Miami – třeba v termínu od 24. března do 7. dubna.

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kennedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Už se vás sbíhají sliny? Tak dobrou chuť!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (56 x 45 x 25 cm) + osobní věc (40 x 30 x 15 cm)
  • Dostupnost: únor – duben 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Přímo v Miami není ubytko zrovna levnou záležitostí. Bookněte si pokoj v tomto Blue House nedaleko pláže za 1 481 Kč/os./noc, případně využijte možnosti složit hlavu v tomto apartmánovém hotelu s prima referencemi za 1 737 Kč/os./noc. Další nabídku bydla na celé Floridě hledejte klasicky Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

Autopůjčovna

Abyste z dovolené na Floridě doslova vyždímali maximum, zapůjčte si určitě káru. Bez ní vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven. Auťák na vás pak může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 481 Kč

Prosluněná Florida: Miami z Prahy během jara

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

American Airlines

British Airways

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)