Prosincové letenky z Vídně na Madeiru (přímé lety)
1.11.2022

Prosincové letenky z Vídně na Madeiru (přímé lety)

1 545

O této nabídce

Již 3. prosince zahájí Wizz Air provoz na své nové lince z Vídně na Madeiru. Na oblíbený portugalský ostrov se můžete na jeho palubě vydat za velmi pěkné ceny i vy! V rezervačním systému dopravce totiž ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Madeiru od 1 545 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé musí počítat s cenami od 2 tisíc Kč výše). Za pohodové ceny seženete letenky na prakticky všechny prosincové soboty, a to včetně termínu zahrnujícího návrat na Štědrý den. A kdo by na Madeiře rád strávil kompletní vánoční svátky, může letět v termínu od 17. do 31. prosince – letenky sice vyjdou na 5 tisíc Kč, ale to je na nejexponovanější cestovatelské období v roce stále skvělá cenovka!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Vídně na Madeiru za 1 545 Kč

Prosincové letenky z Vídně na Madeiru (přímé lety)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)