Prosincové letenky z Berlína na Madeiru
22.11.2021

Prosincové letenky z Berlína na Madeiru

1 494

O této nabídce

Se zajímavou nabídkou letenek na Madeiru přichází nízkonákladová aerolinka easyJet. Nejlevnější zpáteční letenky z Berlína na „ostrov věčného jara“ ulovíte v rezervačním systému aerolinky za parádní cenu 1 494 Kč (termín 6. – 13. prosince). V podobné cenové hladině je přitom k mání i několik dalších prosincových termínů. Na stejné trase lze pořídit i letenky s cílem na ostrově Madeira ve vánočním termínu od 20. do 27. prosince, jejichž cena jen lehce převyšuje 3 tisíce Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

V případě cesty na Madeiru musíte před cestou vyplnit příslušný registrační formulář (v rozmezí 48 – 12 hodin před cestou) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete na stránkách VisitMadeira.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Madeira je momentálně zařazena do červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: Kvůli návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Madeiry do Německa nepotřebovali vyplnit příjezdový formulář. Nicméně by platila povinnost prokázat se negativním testem či dokladem o očkování / prodělání nemoci.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Berlína na Madeiru za 1 494 Kč

Prosincové letenky z Berlína na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)