Prosincové letenky na Lanzarote: z Norimberku
3.11.2023

Prosincové letenky na Lanzarote: z Norimberku

978

O této nabídce

Tipů na levné letenky za teplejším počasím není během sychravých podzimních dnů nikdo dost! Využijte třeba aktuální nabídky nízkonákladové aerolinky Ryanair, v jejímž rezervačním systému ulovíte levné letenky na Kanárské ostrovy. Konkrétně se jedná o linku z dobře dostupného Norimberku na ostrov Lanzarote, kam ty nejlevnější zpáteční letenky pořídíte již za 978 Kč! Za ceny pohybující se pouze lehce nad hranicí jedné tisícikoruny poté zakoupíte letenky v několika dalších termínech během první poloviny prosince.

Veškeré informace o letišti na Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do Arrecife nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V prosincových termínech můžete počítat s cenami pronájmu kolem 600 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Lanzarote za 978 Kč

Prosincové letenky na Lanzarote: z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Lanzarote (ACE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)