Prosincové a lednové letenky z Prahy do Madridu
1.11.2023

Prosincové a lednové letenky z Prahy do Madridu

1 255

O této nabídce

Přestože mezi Prahou (PRG) a španělskou metropolí (MAD) pravidelně létají již tři letečtí dopravci, akčních letenek se na této trase vyskytuje velmi málo. Dnes víceméně stojaté vody alespoň trochu čeří aerolinka Ryanair, v jejímž rezervačním systému máte možnost ulovit zpáteční letenky z Prahy do Madridu od 1 255 Kč, což je optikou posledních měsíců skvělá cena! Irská nízkonákladovka na trase operuje každý den s výjimkou čtvrtka (v sobotu ale nabídne hned dva lety denně).

Nejlevnější letenky dnes ulovíte přímo na webu letecké společnosti, kde využijete slevový promo kód. Ve vyhledávači zvolíte „Uplatnit akční kód“ a do příslušného políčka zadáte „NV15OFFP“. Následně už provedete nákup letenky standardní cestou.

Veškeré informace o letišti na Madrid (MAD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objevte Madrid

Madrid je městem tisíce vášní a tak se i vy nechte vášnivě unést krásou flamenca v jeho ulicích. Se stejnou vášní navštivte toliko diskutované býčí zápasy v Plaza de Toros las Ventas, kopněte do míče na stadionu slavného Real Madrid. Kochejte se krásou královského paláce, zabrnkejte tu na Stadivariho housle, než vás někdo chytí, dotkněte se umění ve fascinujícím muzeu del Prado. Hryzněte do přeslazených churros a zapijte je dokonalou čokoládou v Chocolateria San Gines. Spočítejte všechny balkóny na Plaza Mayor a vášnivě odpočívejte v parku Retiro, který bude vášnivou oázou klidu po rušném dni v tepajícím Madridu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Madridu za 1 255 Kč

Prosincové a lednové letenky z Prahy do Madridu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)