Prosincové a lednové letenky z Norimberku na Fuerteventuru (včetně Vánoc)
8.6.2024

Prosincové a lednové letenky z Norimberku na Fuerteventuru (včetně Vánoc)

1 547

O této nabídce

Zimu je nejlepší trávit v teplých krajích, obzvlášť, když si do nich zaletíš za super cenu. S moc pěknou nabídkou zpátečních letenek na Kanárské ostrovy se nyní blýskla aerolinka Condor. Díky ní si zaletíš z německého Norimberku na Fuerteventuru od 1 547 Kč. Dostupné jsou termíny během prosince a ledna, a to včetně Vánoc, kdy v Kanárech strávíš rovnou dva týdny plné pohody. Tak si zaleť do tepla například od 23. do 30. ledna a nebo na vánoční termín od 12. do 26. prosince. 

V ceně nejlevnějšího tarifu máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 x 30 x 10 cm. Klasický příručák si přikoupíš za 15 € za směr a odbavené zavazadlo do 20 kg tě vyjde na 50 € v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Odpočiň si na Fuerteventuře

Kanárská Fuerteventura, drsná i něžná, je oázou v poušti civilizace a odpočinkem uprostřed zimy. V této roční době hotely zejí prázdnotou a na pláži nepotkáš ani živáčka. Vítr zesílí, ale je to teplý vítr ze Sahary. Obnažené pobřeží a drsné vlny Atlantiku vábí do chladné vody zapřísáhlé milovníky surfingu, třpytivá hladina je krásnou podívanou, zvlášť při západu slunce. Nedaleký Isla de Lobos, neboli „ostrov vlků“, dostal své jméno podle svých původních obyvatel – tuleňů středomořských alias mořských vlků. Ti už na ostrůvku bohužel nežijí, ale najdeš tam přírodní bohatství v podobě vzácného ptactva, lagun a jedinečných scenérií.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti nadupanou káru a vydej se vstříc dobrodružství, které si pro tebe Fuerteventura nachystala. Najdeš ji v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 551 Kč na den.

Náhled letenky z Norimberku na Fuerteventuru za 1 547 Kč

Prosincové a lednové letenky z Norimberku na Fuerteventuru (včetně Vánoc)


Bude se hodit

Letiště Fuerteventura (FUE)

Letiště Norimberk (NUE)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)