Prosincová Dubaj z Prahy za parádní cenu
27.11.2021

Prosincová Dubaj z Prahy za parádní cenu

4 540

O této nabídce

Zima se pomalu hlásí o slovo a nepopulární opatření omezující veřejný život přicházejí stejně rychle jako roste počet nově nakažených spoluobčanů. Ideální příležitostí, jak změnit aspoň na pár dní prostředí a vypnout hlavu, je aktuální nabídka tuzemské aerolinky Smartwings alias Dubaj z Prahy za 4 540 Kč. Vydat se za slunečními paprsky do Perského zálivu můžete během několika prosincových termínů. Nejbližší odlet za uvedenou cenu je přitom naplánován již na nadcházející úterý. Zajímavou možností na rychlý výlet je také tip na prodloužený víkend v Dubaji, a to v termínu 3. – 6. 12.

Kompletní informační servis nejen o Dubaji naleznete v našem průvodci po Spojených arabských emirátech.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dubaje

Před cestou do Dubaje jsou všichni cestovatelé povinni doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a disponovat staženou aplikací DXB Smart App. Výjimku mají děti do 12 let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Dubaje?

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 540 Kč

Prosincová Dubaj z Prahy za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)