Prodloužené víkendy ve Švédsku: Stockholm z Prahy
27.2.2024

Prodloužené víkendy ve Švédsku: Stockholm z Prahy

od 2 198

O této nabídce

Nechte se okouzlit hlavním městem Švédska. Malebný Stockholm je k mání přímým letem z Prahy na křídlech aerolinky Eurowings. Ta nabízí zpáteční letenky na hlavní letiště Arlanda od 2 198 Kč na spoustu prodloužených víkendů od července do října, za fajn cenu pořídíte termíny také v květnu. Tak se nechte zlákat letenkami za super cenu a navštivte Stockholm třeba v termínu od pátku 11. do neděle 13. října.

Eurowing umožňuje přepravu zdarma příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm. Pokud si přejete vzít si s sebou větší kabinové zavazadlo, připravte si příplatek 780 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 12 kg si přikoupíte za 520 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na skok to Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Do této krásné skandinávské země se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 198 Kč

Prodloužené víkendy ve Švédsku: Stockholm z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)