Prodloužené víkendy v S. Makedonii: z Bratislavy do Skopje
20.11.2023

Prodloužené víkendy v S. Makedonii: z Bratislavy do Skopje

734

O této nabídce

Lákají vás neprozkoumané země na Balkáně? Díky aerolince Wizz Air si zaletíte nejen na zimní prodloužené víkendy do Severní Makedonie. Zpáteční letenky z Bratislavy do Skopje ulovíte za 734 Kč. Nejlevnější termíny připadají na leden a únor příštího roku. Prozkoumejte nejen hlavní město Severní Makedonie například v termínu od 10. do 13. února.

Do Skopje si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 755 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 243 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Za poznáním Severní Makedonie

Nechte se pohltit orientální atmosférou makedonského hlavního města Skopje. Nejexotičtější metropole Evropy obklopená divokými balkánskými horami nabízí překvapivý koktejl nejrůznějších kulturních vlivů. Zažijte tepot města plného minaretů i křesťanských kostelů střežících tržiště plná voňavých balkánských lahůdek či vyběhněte na blízký kopec Vodno, kde pod největším křesťanských křížem na světě shlížejte s modlitbou na rtech na město, v jehož uličkách přišla na svět i Matka Tereza.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ať už jste v Severní Makedonii jenom na prodloužený víkend či déle, půjčte si auto a projeďte to nejlepší, co tato země nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 467 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Pro vstup do Severní Makedonie nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 734 Kč
Prodloužené víkendy v S. Makedonii: z Bratislavy do Skopje


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)