Prodloužené víkendy v Perském zálivu: z Vídně do Kuvajtu
5.9.2023

Prodloužené víkendy v Perském zálivu: z Vídně do Kuvajtu

1 621

O této nabídce

V aktuálně probíhající slevové akci maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte také levné letenky do Perského zálivu. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Kuvajtu (KWI) na vás čekají za pěknou cenu 1 621 Kč (ta je tradičně dostupná pro členy WDC, ostatní cestovatelé si musí několik stokorun připlatit). Dopravce na letos nové lince létá dvakrát týdně. Během září a října to ještě budou soboty a úterky, s příchodem zimního letového řádu poté dojde ke změně na pondělky a pátky.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Kuvajtu (KWI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na prodloužený víkend do Kuvajtu

Oáza v poušti, nádech Arábie. Navštivte destinaci, které možná chybí ten proslulý lesk a třpyt bohatších měst Perského zálivu, má ale něco důležitějšího – autentičnost. Nasávejte chutě a vůně na tržišti Al Mubarakiya, obdivujte orientální architekturu Velké mešity, poznávejte islám, do oranžova zbarvenou poušť a pohostinnost místních obyvatel. Nezapomeňte ani na moderní tvář Kuvajtu: vyfoťte si ikonické Kuvajtské věže a projděte se kolem idylické mariny. S kulturou a uměním nejen Kuvajtu se pak můžete seznámit v muzeu Tareq Rajab, které pyšně vystavuje kolekce manuskriptů, keramiky, šperků a dalšího. Na závěr své cesty si doporučujeme odpočinout sluněním na dokonalých plážích, které se rozprostírají podél celého pobřeží, nachytat bronz a osvěžit se v moři.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Kuvajtu“.

Náhled letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 621 Kč

Prodloužené víkendy v Perském zálivu: z Vídně do Kuvajtu


Bude se hodit

Letiště Kuvajt City (KWI)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)