Další levné letenky na Azorské ostrovy z Norimberku
31.3.2022

Další levné letenky na Azorské ostrovy z Norimberku

733

O této nabídce

Ufff! Tak Ryanair nás svojí cenotvornou na nové lince z Norimberku do Ponta Delgady na Azorských ostrovech neustále mile překvapuje! V pondělí večer nejrychlejší cestovatelé mohli ulovit zpáteční letenky za neuvěřitelných 393 Kč (byl však dostupný jeden jediný termín). Dnes se oproti tomu do rezervačního systému dopravce dostaly levné letenky na daleko více termínů od dubna až do června. Nejlevnější zpáteční letenky na přímých letech z Norimberku na Azorské ostrovy ulovíte za parádních 733 Kč. V cenových hladinách mezi 1 a 2 tisícovkami na vás ale čeká poměrně pestrý výběr termínů! Tak neváhejte a naplánujte si jarní výlet na nádherné Azory!

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Před cestou na Azory je momentálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Azorských ostrovech“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za nápad o nezaplacení. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Zkuste se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. V příkladovém termínu vás pronájem malého vozu vyjde od 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 733 Kč
Další levné letenky na Azorské ostrovy z Norimberku

Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)